fb iconmail icon

Košík je prázdny

Prepravné podmienky

Vicis, s.r.o. Vám v rámci internetového predaja na stránke www.diwine.sk ponúka rôzne možnosti dopravy objednaného tovaru. Môžete si vybrať ten, ktorý Vám najviac vyhovuje.

1) Slovenská pošta

Prvá možnosť dodávky tovaru je prostredníctvom Slovenskej pošty. Priebeh: Po obdržaní platby od zákazníka je objednaný tovar zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty na danú adresu. Balík je zaradený v triede A, krehké. Dodacia lehota je na druhý pracovný deň od podania zásielky v rámci celého Slovenska. Zodpovednosť za prípadné poškodenie obsahu nesie v plnej miere prepravca. Balné je 3,50 €. Maximálna objednávka pri preprave poštou je 6 fliaš. Cenu prepravy obchod vypočíta automaticky podľa váhy objednávky.

2) Dovoz našimi pracovníkmi

Ak chcete mať tovar doručený až pred dom, Vicis, s.r.o. Vám ponúka dovoz objednaného tovaru našim zamestnancom až na miesto určenia v rámci Bratislavského kraja. Za takúto formu dopravy účtujeme poplatok 10 € (pri objednávke nad 150 € doprava zdarma!). Pre dopravu našim kuriérom na iné miesto nás prosím kontaktujte! Pri výbere tejto prepravy, Vás bude náš kuriér kontaktovať na zadané telefónne číslo ohľadom presného času doručenia a upresnenia nákladov spojených s prepravou.

3) Osobný odber

V prípade, že zvolíte túto formu odberu, Vaša objednávka bude nachystaná k osobnému odberu Kellenbergerovaej ul. č. 5 v Modre v sídle firmy.


Váha jednej 0,75 litrovej fľaše je 1,4kg. Váha kartónového balenia je 0,5kg.
Každé víno má stanovenú expedičnú lehotu, ktorá vyjadruje čas, za ktorý bude objednávka odoslaná na adresu doručenia.

Copyright © 2013 www.diwine.sk | Všetky práva vyhradené.